Головна / Партнери

Партнери

Асоціація місцевих коледжів Канади  Проект «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні» започатковано за ініціативи Міністерства праці і соціальної політики України (Державного центру зайнятості), Міністерства освіти і науки України та канадських партнерів – Асоціації місцевих коледжів Канади і Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій. Партнерами проекту в Україні є також Міністерство економіки України, обласні державні адміністрації та центри зайнятості пілотних областей. Цей п’ятирічний проект (2005-2010 рр.) здійснюється в Україні за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (CIDA).                                                               

 

  Метою проекту є підвищення ефективності професійного навчання безробітних в Україні. Проект підтримує зусилля Міністерства праці та соціальної політики та Міністерства освіти і науки України в балансуванні пропозиції навчальних послуг з попитом, сприяючи кращій координації діяльності інституцій, що залучені до системи професійного навчання. Проект впроваджуватиме механізми децентралізації фінансового та адміністративного менеджменту системи професійного навчання. Важливим компонентом проекту є налагодження дієвого партнерства навчальних закладів з громадами та роботодавцями, що сприятиме впровадженню ефективних та потрібних програм професійного навчання.

Проектом відібрано три пілотних регіони (Дніпропетровська, Закарпатська та Рівненська області), в яких здійснюватимуться основні заходи, з подальшою передачею набутого досвіду в інші регіони.
Проект надасть значний обсяг методичної, технічної та матеріальної допомоги навчальним закладам і організаціям, залученим до процесу професійного навчання. Серед механізмів надання технічної допомоги канадськими коледжами партнерам в Україні – навчальні поїздки до Канади та країн Центральної Європи, розробка нових та покращення існуючих курсів викладання, зміцнення матеріальної та навчальної бази закладів професійного навчання, випуск посібників та методичних матеріалів, навчання менеджерів освіти, інші. Протягом діяльності проекту десятки канадських фахівців побувають в Україні, допомагаючи закладам професійної освіти модернізувати програми та налагодити ефективні форми управління, а десятки українських менеджерів освіти матимуть змогу вивчити досвід Канади і інших країн.